Про нас

AURA – це мікс ресторану, lounge-бару та нічного караоке-клубу. Щоденно у нас панує lounge атмосфера спокою та тепла, а у п’ятницю та суботу після заходу сонця наш заклад перевтілюється у нічний клуб, де у Вінниці проходять найгучніші вечірки із живою музикою та DJ-сетами відомих вінницьких та запрошених зі всієї України діджеїв. Продовження вечірок перетікає у караоке-залу закладу, де можна співати улюблені пісні до самого ранку. 

Страви нашого ресторану готує команда професійних кухарів на чолі із шеф-кухарем О.Каплюком. Наше меню – це відображення концепції ф’южн, у якому поєднані найпопулярніші страви різних кухонь світу.

Барна карта включає широкий асортимент міцного алкоголю, преміальних шампанських та вин, класичних та авторських коктейлів.

AURA – це ідеальний вибір для святкування Дня народження, корпоративу, дівич-вечору, або  будь-якого іншого свята. Ми допомагаємо в організації корпоративних заходів: презентацій, конференцій, тощо – наші зали обладнані усім необхідним технічним забезпеченням, задля якісної організації заходу будь-якого спрямування.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com